Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Hamilton, co potwierdzamy certyfikatem oraz wymaganym przez markę wysokiej jakości sprzętem.

Jeżeli poszukują Państwo serwisu zegarka Hamilton lub naprawy zegarka marki Hamilton, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu zegarmistrzowskiego w Chorzowie lub przesłanie zapytania..

 

 

SERWIS ZEGARKÓW HAMILTON

 

Podobnie jak w przypadku każdego precyzyjnego instrumentu mikromechanicznego, zegarki Hamilton wymagają regularnej konserwacji, aby pozostały w idealnym stanie. Częstotliwość wykonywania tych prac konserwacyjnych zależy od modelu, warunków środowiskowych i dbałości właściciela o zegarek. Chociaż nie możemy podać konkretnego przedziału czasowego dla serwisowania, generalnie zalecamy przeprowadzanie pełnego serwisu konserwacyjnego co trzy (3) do pięciu (5) lat.

Aby mieć pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i zgodnie ze standardami firmy Hamilton, serwis lub naprawę należy wykonać wyłącznie w autoryzowanym centrum serwisowym firmy Hamilton.


PEŁNA OBSŁUGA SERWISOWA

 

W skład pełnej obsługi serwisowej wchodzą następujące czynności:

 

 • Demontaż i montaż mechanizmu, wymiana zużytych lub uszkodzonych elementów, czyszczenie, smarowanie i ponowny montaż lub wymiana całego mechanizmu na najnowszą dostępną wersję.

 • Renowacja koperty i bransolety (szlifowanie, polerowanie, satynowanie w możliwych granicach).

 • Profesjonalne ultradźwiękowe czyszczenie (mycie) koperty i metalowej lub gumowej bransolety.

 • Wymiana uszczelek i baterii (w stosownych przypadkach) oraz w razie potrzeby wymiana wskazówek, koronki i przycisków (złote części podlegają dodatkowej wycenie).

 • Przywrócenie wodoszczelności i testowanie zgodnie ze specyfikacjami Hamiltona.

 • Regulacja dokładności chodu. Sprawdzenie precyzji działania skuteczności naciągu automatu mechanizmu oraz uwagi.

 • Końcowa kontrola techniczna i wizualna.

 

Aby mieć pewność, że serwis zostanie wykonany profesjonalnie i zgodnie ze standardami firmy Hamilton, należy zanosić zegarek wyłącznie do autoryzowanego centrum serwisowego firmy Hamilton.


 

USŁUGA KONSERWACJI CZĘŚCIOWEJ

 

Wszystkie zegarki Hamilton są sprawdzane pod kątem wodoszczelności zgodnie z oznaczeniami z tyłu koperty, należy mieć na uwadze, że wodoszczelność zegarka nie jest trwała. Wodoszczelność zegarka może ulec pogorszeniu w wyniku naturalnego procesu starzenia się uszczelek (uszczelki dekla, uszczelki korony, uszczelki szkiełka i przycisków.) lub przypadkowych uderzeń w kopertę zegarka.

Wodoodporność powinna być sprawdzana raz w roku przez autoryzowane Centrum Serwisowe Hamilton i może zostać przywrócona poprzez częściową konserwację co rok lub dwa lata.

 

Częściowa obsługa serwisowa obejmuje następujące

czynności:

 

 • Czyszczenie (mycie) koperty i metalowej lub gumowej bransolety.

 • Wymiana uszczelek i baterii (w stosownych przypadkach) oraz w razie potrzeby wymiana innych zewnętrznych elementów koperty, koronki i przycisków, bezel .

 • Przywrócenie wodoszczelności i testowanie zgodnie ze specyfikacjami Hamiltona.

 • Regulacja i dostrajanie. Sprawdzenie precyzji i funkcji mechanizmu.

 • Końcowa kontrola techniczna i wizualna.

 

SERWIS ZEGARKÓW ZABYTKOWYCH

 

Hamilton gwarantuje dostępność części zamiennych przez co najmniej 10 lat od zakończenia produkcji każdego modelu. Zrobimy wszystko, co możliwe, aby przedmioty kolekcjonerskie i zabytkowe zegarki mogły być serwisowane. Jeśli serwisowanie lub renowacja starego zegarka nie jest możliwa, to w ramach naszego programu lojalnościowego zaoferujemy Ci nowy zegarek po korzystnej cenie.

Skontaktuj się z naszymi partnerami serwisowymi, aby dowiedzieć się więcej i otrzymać indywidualną wycenę lub skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego obsługi klienta.

W przypadku zegarków Vintage Hamilton oferuje alternatywną usługę konserwacji obejmującą przegląd mechanizmu i lekką renowację koperty. Nawet przy serwisowaniu nie da się ochronić zabytkowych zegarków przed wilgocią. Hamilton może wymienić części, aby zapewnić jak najlepszą ochronę zegarka przed wilgocią i kurzem, ale zdecydowanie zalecamy, aby nie narażać zegarka na działanie wilgoci przez pływanie, prysznic lub kąpiel.

 

Własność:

Hamilton International SA

LĘNGGASSE 85

2504 BIEL/BIENNE Szwajcaria


 

 

Odkąd lotnictwo, wyczucie czasu i zegarki stały się kluczem do postępu. Bez precyzji doskonalenie lotów nie byłyby możliwe. Element niezbędny do podejmowania ryzyka, przesuwania granic i śmiałości, to typowy charakter dla Hamiltona, ma również zasadnicze znaczenie w jego sukcesie. Oto historia tego, jak Hamilton stał się częścią świata przestworzy.

 

Hamilton jest zaufanym partnerem i oficjalnym chronometrażem wysokooktanowych zawodów Red Bull Air Race World Championship; wydarzenie, które koncentruje się na szybkości i precyzji i wymaga czasu w ułamku sekundy od firmy, która rozumie świat lotnictwa. Manewry, które nieryzykują śmierci, wykonywane z zawrotną szybkością, przyciągają najlepszych pilotów na świecie, z których wszyscy marzą, by zostać królem przestworzy.

AUTORYZOWANY SERWIS HAMILTON

 

​ADRES


F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

NIP: 6270003419

 

Czynne: 

SALON SERWIS
od poniedziałku do piątku   od poniedziałku do piątku  
10:00 - 17:00 10:00 - 17:00

                                           


KONTAKT 


 

serwis@chronos.info.pl

 

sklep@chronos.info.pl

 

tel.: (32) 241 05 50

 

kom. +48 607-767-212

 

SKLEP STACJONARNY I SERWIS ZEGARKÓW CHRONOS CHORZÓW

Projekt i realizacja strony SPECTRUM MARKETING | Wszelkie prawa zastrzeżone | 2024

F.H.U. CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15

+48 32 2410-550

sklep@chronos.info.pl 

+48 607-767-212