SKLEP STACJONARNY CHRONOS CHORZÓW

​ADRES


F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

NIP: 6270003419


KONTAKT 


 

chronos@chronos.info.pl

 

tel.: (32) 241 05 50

SKLEP INTERNETOWY CHRONOS

ZEGARKI MĘSKIE DOXA

ZEGARKI DAMSKIE DOXA

Jeżeli poszukują Państwo sklepu z zegarkami Doxa lub naprawy zegarka marki Doxa, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu zegarmistrzowskiego w Chorzowie lub przesłanie zapytania..

Klasyczna elegancja połączona ze szwajcarskim doświadczeniem oraz precyzją. Zegarki marki Doxa to idealny wybór dla osób ceniących gustowne dodatki, które delikatnie podkreślają wyjątkową osobowość ich właścicieli.

W świecie luksusowych zegarków marka Doxa jest synonimem klasycznej, stonowanej elegancji. Wszystkie jej kolekcje charakteryzuje wyjątkowa dbałość przy wyborze oraz kompozycji materiałów. W ten sposób każdy model marki Doxa staje się unikatowym dziełem sztuki.

Zarazem Doxa to 120 lat wyjątkowej historii, za którą kryje się ogromne doświadczenie i bezcenna wiedza na temat tajników tworzenia zegarków. Jednym z najwspanialszych osiągnięć projektantów Doxa jest linia „Grafic”, która została stworzona wraz z artystami ze słynnej szkoły wzornictwa Bauhaus. Zegarki te wyróżnia odważna i zdumiewająca oszczędność formy, dzięki której stały się one jednymi z ikon designu XX wieku. Natomiast linia „Style” to wspaniała propozycja dla osób, potrafiących docenić piękno subtelnych kontrastów, zamkniętych w prostych, geometrycznych kształtach. Z kolei dla eleganckich dam marka Doxa stworzyła wyjątkową kolekcję „Chic”. Gustowne kształty połączone z idealnie dobranymi dodatkami sprawiają, że zegarki te delikatnie podkreślają unikatowe piękno tkwiące w każdej kobiecie. Zarazem według filozofii Doxa elegancja nie jest kwestią formy, lecz ponadczasową wartością tkwiącą w nas samych. Stąd nawet jej sportowa kolekcja „Trofeo” jest wspaniałym przykładem połączenia klasycznej elegancji z niespotykaną funkcjonalnością.

Marka Doxa przez 120-lat swego istnienia stała się niedościgłym wzorem piękna. W tym czasie zyskała sobie też renomę jednej z najbardziej doświadczonych i precyzyjnych marek w świecie zegarków. Stąd jej kolekcje to idealna propozycja dla osób, marzących o zegarku, który będzie niepowtarzalnym dziełem sztuki. Kupując zegarki marki Doxa w firmie Classic Watch zyskują Państwo pewność najlepszej jakości oraz międzynarodową gwarancję ważną w 152 krajach.

ZEGARKI DOXA

Projekt i realizacja strony SPECTRUM MARKETING | Wszelkie prawa zastrzeżone | 2024

F.H.U. CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15

+48 32 2410-550

sklep@chronos.info.pl 

+48 607-767-212