SKLEP STACJONARNY CHRONOS CHORZÓW

​ADRES


F.H.U. Chronos

ul. Powstańców 15

41-500 Chorzów

woj. śląskie

NIP: 6270003419


KONTAKT 


 

chronos@chronos.info.pl

 

tel.: (32) 241 05 50

SKLEP INTERNETOWY CHRONOS

ZEGARKI MĘSKIE ROAMER

ZEGARKI DAMSKIE ROAMER

Jeżeli poszukują Państwo sklepu z zegarkami Roamer lub naprawy zegarka marki Roamer, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu zegarmistrzowskiego w Chorzowie lub przesłanie zapytania..

Początki firmy ROAMER Watch Company sięgają roku 1888, czyli momentu w którym 29-letni Fritz Meyer założył własną pracownię zegarmistrzowską w szwajcarskiej miejscowości Solothurn. Zapewne młody przedsiębiorca nie spodziewał się wówczas, iż jego 6-osobowa pracownia przeistoczy się na przestrzeni kolejnych lat w olbrzymią firmę produkującą piękne czasomierze, a on sam zapisze się na zawsze w historii zegarmistrzostwa.

Marce Roamer udaje się zsyntetyzować istotę długich tradycji w kontekście współczesnych innowacji do tworzenia silnej marki.

Precyzja ich zegarków symbolizują trwałość a starannie wybrane materiały odzwierciedlają wrażliwość i niezmienny charakter. Wybór Roamera jest przejawem niezależnego, kosmopolitycznego ducha. Określony przez harmonijne linie, kompozycje oraz wysoką jakość kolorów.

Zegarki Roamer są wykonane w Szwajcarii. Szwajcarski zyskał na całym świecie, jako synonim najlepszej techniki produkcji oraz jakości produktu.

Dla pokoleń, Roamer cieszy się doskonałą reputacją z klientami i partnerami. Poprzez niepowtarzalną umiejętnością łączenia funkcjonalności i elegancji ze zrównoważonym estetycznym wzornictwem. Roamer kultywuje swoją pasję do najdrobniejszych szczegółów. W branży zegarków jest dobrze znany, z tego, że szybko zdobywa znaczące wyróżnienia. Każda cecha i konstrukcja odzwierciedla założoną kwintesencje filozofii zegarki Roamer. Przypominają nam o tym błyszczące litery "Swiss made", które pojawiają się na każdym z naszych zegarków.

ZEGARKI ROAMER

Projekt i realizacja strony SPECTRUM MARKETING | Wszelkie prawa zastrzeżone | 2024

F.H.U. CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15

+48 32 2410-550

sklep@chronos.info.pl 

+48 607-767-212