„Firma Zegarmistrzowska Edmund Gruszczyński”- obecnie „Jubiler CHRONOS”, to rodzinna firma zegarmistrzowska , założona 1974 roku w Chorzowie.

Specjalizujemy się w naprawie skomplikowanych mechanizmów zegarkowych. Idąc z duchem czasu, ciągle doskonaląc umiejętności zawodowe, byliśmy w tamtym czasie pierwszą firmą na Śląsku i Zagłębiu, która naprawiała zegarki elektroniczne. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, licznie odbyte szkolenia w Szwajcarskich fabrykach zegarków, oraz wyposażenie warsztatu w nowoczesne narzędzia, dały nam pozycję lidera w serwisowaniu zegarków szwajcarskich na południu Polski.

W 1989 roku rozpoczęliśmy sprzedaż zegarków. W 1990 roku Firma przyjęła nazwę „Jubiler CHRONOS” i  wprowadziliśmy do sprzedaży markowe zegarki Szwajcarskie.

Dzisiaj jesteśmy niekwestionowanym, prestiżowym „Salonem Zegarmistrzowskim”, specjalizującym się w serwisie i sprzedaży zegarków szwajcarskich. Jako jedna z nielicznych firm posiadamy autoryzację na SERWIS takich marek jak: OMEGA, RADO, LONGINES, TISSOT, CERTINA, MAURICE LACROIX, ROAMER, CALVIN KLEIN, oraz  inne szwajcarskie.

O NAS

Projekt i realizacja strony SPECTRUM MARKETING | Wszelkie prawa zastrzeżone | 2024

F.H.U. CHRONOS Edmund Gruszczyński

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 15

+48 32 2410-550

sklep@chronos.info.pl 

+48 607-767-212